RSS
 

Archiwum dla kategorii ‘Tatuaże’

Tatuaże i modowy szał na nie

08 sie

Sama zastanawiam się nad tatuażem. Mały kluczyk na stopie. Symbolizujący otwarcie się na innych, ponieważ mimo że jestem odważna i lubie zawierać nowe znajmości to potrzebuję dużo czasu żeby się przed kimś otworzyć i ta osoba musi być na prawdę wyjątkowa i godna zaufania. Poznałąm kilka takich osób i jestem im wdzięczna że są, więc ten tatuaż byłby robiony z myślą o nich i naszej przyjaźni. Ale nie o tym.
Zauważyłam, że juz nie robi się tatuaży żeby  przypominały nam o jakiejś niezwykłęj chwili, bądz o jakiejś niezwykłęj osobie, albo naszą życiowa mantrę. Teraz robi się tatuaż bo jest to modne. Bo ktoś ma to i ja chce.
W internecie roi się od zdjęć z jakimiś ‚wystrzałowymi’ tatuażami.

Pierwszy należy do znajomej. Ani zakochana, ani nic. ale ‚love’; reszta znaleziona w internecieTatuaż powyżej jest oznaką totalnej głupoty.

Ten tatuaż na twarzy przypomniał mi  jak pare lat temu czytałam o dziewczynie, która wytatuowała sobie na twarzy 56 małych gwiazdek.

Wygoglowałam temat. Usuneła je za pomocą zabiegów laserowych, na które wydała ponad 13tys. dolarów.

Link do artykułu: 
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2334351/Young-Belgian-woman-finally-56-star-tattoos-removed-face-year-ordeal.html

Chciałąm wstawić więcej zdjęc ale po prostu od niektórych głowa boli..

Mnie marzy się taki: (sam kluczyk bez łancuszka)

 
Brak komentarzy

Napisane w kategorii Tatuaże

 
 

  • Facebook
  • RSS